Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Dinamik, hızlı ve rekabetçi yapımız sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en üst seviyede cevap verebilmekteyiz. Ana hedeflerimiz; Kalite, Sürdürülebilirlik ve Zamanında Teslimat. İnnovatif ürünlerimiz sayesinde geniş bir coğrafya‘ya hizmet sunabilmekteyiz.

Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği, Kişisel Koruyucu Donanım ve Ekipmanları Sektörüne önemli katkılarda bulunmuş, ürünlerin fonksiyonel özelliklerini en üst seviyeye çıkarmıştır. Nanoteknoloji ile geliştirilen ürünler, temel karakterizasyon ve uygulamalarının yanı sıra, innovatif özellikleri sayesinde sektörün ihtiyaçlarını en geniş alanda karşılayabilmektedir. Firmamız, Avrupa Birliği Standartlarına (European Norms) uygun innovatif ürünleri, Fiyat, Kalite ve Performans özelliklerini gözeterek son kullanıcı ile buluşturmaktadır. Ürünlerimizi kullanan Endüstriler şu şekildedir: İtfaiye, Petrokimya, Demirçelik, Doğalgaz Dağıtım İstasyonları, Elektrik Santralleri ve Tersaneler.

Misyonumuz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her aşamada kalite standartlarına uyarak ürünlerimizi doğru zamanda ve uygun fiyatlarla alıcılarımıza sunmaktır.

Vizyonumuz, Müşteri memnuniyetine bir adım daha yaklaşmak, firma içi ve dışı insan ilişkilerimizde saygı, güven ve sevgi ortamını sağlamak en önemli görevlerimizden biridir. Tüm çalışanlarımızın kalite bilinci ile hizmet vermeleri firmamızın temel prensipleridir. Bu hizmet, bu sürecin bir parçası olan tedarikçilerimizin desteği ile gerçekleşmektedir.

Bütün bunları gerçekleştirirken, sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli yenilikçi ve fonksiyonel kumaş ve giysileri oluşturmakta ve sürekli yenilenen iş güvenliği kriterlerine uygun innovatif ürünler türetmekteyiz.